S námi Váš den rozkvete

Jsme dvě kamarádky floristky Zuzka a Karolina a rády pro Vás vytvoříme kytici či vazbu přesně podle vašich představ. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se naplnit co nejvíce jeho přání. Kytice připravujeme na zakázku, a proto je od nás  budete mít vždy  čerstvé. Nabízíme vazby květin nebo květinové aranžmá pro každou příležitost, svatební floristiku, výzdobu interiérů a sezónní dekorace . Květiny nám dělají radost a naše práce nás baví a budeme rády, když uděláme radost i Vám.  Těšíme se na Vás na osobní schůzce v našem ateliéru, nebo ve Vaší oblíbené kavárně.

„Květiny mne vždy okouzlovaly a byly mým velkým koníčkem, ale až na mateřské dovolené jsem se začala floristice věnovat naplno. Díky tomu vznikl floristický ateliér Magic flower, kde jsme připraveni plnit Vaše květinové přání.“


Karolina Řeháková


„Vystudovala jsem floristickou školu v Hradci Králové, první velké zkušenosti jsem získala na stáži na květinové burze v Holandsku. Poté jsem  odcestovala do Austrálie a začala pracovat ve svatební agentuře, kde jsem měla na starosti kompletní květinový servis a koordinace svateb."   

Zuzana Michnová